PUDEłKO Cake Box na 10szt płyt CD/DVD
PUDEŁKO Cake Box na 10szt płyt CD/DVD – porządek w domowej kolekcji
Jeśli Twoje płyty CD i DVD zalegają w różnych miejscach, łatwo o chaos: rysy, zagubione krążki i brak kontroli nad tym, co właściwie masz. Rozwiązaniem jest praktyczne PUDEłKO Cake Box na 10szt płyt CD/DVD, czyli poręczne opakowanie typu Cake Box, które pomaga uporządkować nośniki i przechowywać je bezpieczniej na co dzień.
To model o czarnym/szarym kolorze, wykonany z plastiku. Zastosowanie jest proste: przechowywanie płyt CD/DVD w jednym, uporządkowanym miejscu. Dzięki temu łatwiej przenosisz zestawy płyt między domem a pracą, a także utrzymujesz czytelny układ w szafce, na półce lub w archiwum.
Wygoda użytkowania: uchwyt, pasek i pojemność 10 płyt
Opakowanie zostało zaprojektowane tak, aby korzystanie było wygodne zarówno w domu, jak i w trakcie przenoszenia. Masz możliwość trzymania pudełka w dłoni dzięki uchwytowi oraz przenoszenia go na sobie dzięki paskowi na ramię. To szczególnie przydatne, gdy płyty są wykorzystywane w pracy, do nauki albo gdy potrzebujesz przewieźć je w teczce czy torbie.
Jedna sztuka pozwala pomieścić 10 płyt CD/DVD, więc jest to dobry wybór dla osób, które gromadzą muzykę, filmy, kopie archiwalne, materiały szkoleniowe lub zestawy instalacyjne. W praktyce oznacza to mniej pojedynczych opakowań i więcej kontroli nad zawartością.
Solidne wykonanie i styl: czarny/szary oraz „skórzane” wykończenie
Wykonanie produktu oparto o plastik, co zapewnia trwałość i odporność na codzienne użytkowanie. Dodatkowo pudełko ma wykończenie „ze skóry” – w opisie wskazano wykonanie ze skóry, co nadaje mu bardziej elegancki wygląd i sprawia, że dobrze prezentuje się w domowych zestawieniach oraz w zastosowaniach biurowych.
Kolorystyka czarna/szara pasuje do większości wnętrz i akcesoriów. Dzięki temu pudełko łatwo dopasować do organizera na półce, do szuflady z dokumentami lub jako element zestawu do przewozu nośników.
Specyfikacja techniczna produktu
Poniżej znajdziesz wszystkie kluczowe informacje techniczne, które pozwalają ocenić dopasowanie pudełka do Twoich potrzeb.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | PUDEłKO Cake Box na 10szt płyt CD/DVD |
| Kod / SKU | 80e71b1a00c9 |
| Cena | 1.67 zł |
| Rodzaj | Cake Box (pudełko) na 10 płyt CD/DVD |
| Kod producenta | BRAK |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zastosowanie | Przechowywanie płyt CD/DVD |
| Materiał | Plastik |
| Wykonanie | Ze skóry |
| Kolor | Czarny/Szary |
| Rodzaj torby | — |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Wymiary (wys x szer x gł) | — |
| EAN | — |
| Opakowanie zbiorcze | Zawiera 100 szt. |
Dlaczego warto mieć takie pudełko w domu lub w biurze?
Wiele osób gromadzi płyty przez lata: stare gry, kopie materiałów, nagrania, archiwalne zdjęcia w wersji na nośniku optycznym czy zestawy instalacyjne. PUDEłKO Cake Box na 10szt płyt CD/DVD pozwala ograniczyć bałagan i ułatwia szybkie odnalezienie właściwych krążków.
Co ważne, konstrukcja z uchwytem oraz paskiem na ramię wspiera przenoszenie. Gdy trzeba zabrać zestaw płyt do pracy, na zajęcia albo w podróż służbową, nie musisz przekładać zawartości między przypadkowymi torbami i pudełkami.
Jak wykorzystać pojemnik w codziennej organizacji płyt?
Najlepiej sprawdza się w systemie „zestawów”: jedna paczka na określony temat, projekt lub kategorię. Dzięki temu płyty nie mieszają się ze sobą, a Ty masz jasną strukturę w archiwum.
- Przypisz pudełkom opisy (np. markerem) i trzymaj je w jednym miejscu.
- Trzymaj zestawy tematyczne razem – łatwiej wyszukasz potrzebne płyty.
Jeśli zależy Ci na porządkowaniu kolekcji, takie opakowanie jest praktycznym i niewielkim krokiem, który realnie wpływa na codzienną wygodę.
